Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Најдобрите комбинации со старки

Конверс патиките изгледа никогаш нема да излезат од мода, баш затоа што се совршен спој на удобност и стил.

Тие се совршено решение за многу пригоди, од секојдневни прошетки до опуштен изглед на работа, факултет, училиште. Може да се носат со шорцеви, фармерки, пантолани во боја, здолништа, фустанчиња…

Дали ќе одберете плиток модел или повисок, еднобоен или шарен, во впечатлива боја или обични бели – препуштаме на вас.

За што и да се одлучите, сигурни сме дека оваа пролет нема да се одвоите од нив, баш како секоја претходна.

Затоа ви предлагаме повеќе удобни и стилски комбинации кои ќе ви се најдат:

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...