Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Модни предлози со мини здолништа

Овој пат за вас подготвивме модни предлози со куси здолништа. Нив можете да ги комбинирате на високи потпетици, рамни чевли и патики. Имате голем избор, а доколку ви е потребна инспирација погледнете ги нашите предлози.

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...