• Сподели на:

Модерните сандали за лето 2015

___

Сандалите со платформа ќе бидат актуелни повторно ова лето, но нивните братучеди, оние со дебела подпетица се исто така помеѓу топ тенденциите.

И покрај тоа што на прв поглед изгледаат тешки за носење, всушност и тие имаат платформа во предниот дел што ја конпензира височината на подпетицата. Погледнете ги култните модели за сезонава.


Оставете коментар

___