• Сподели на:

Модели надвор од модната писта: разиграни џемпери

___

Моделите најдобро знаат да ги комбинираат вистинските парчиња облека. Џемпер префрлен преку било што што носите е најсигурен начин да изгледате добро…

 


Оставете коментар

___