Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Louis Vuitton Escale – колекција за летните одмори!

Надежта за опуштање ова лето сè уште не не напушта!

Но, дури и ако веќе сте ги откажале патувањата, тоа не е причина да престанете со шопинг и да ја обновите сезонската гардероба.

Погледнете ја колекцијата која е веќе на продажба на официјалната страна на Louis Vuitton.

Advertisement
Advertisement

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...