• Сподели на:

Летен тренд: Ретро костими за капење со висок струк

___

Купачи костимите со висок струк се повторно во тренд, ретро стил кој ќе придонесе секоја девојка и жена да изгледа исклучително секси и урбано, а и воедно ваков тип одговара на секоја женска конструкција. Ретро моделите со висок струк стојат на сите, на дамите со облини, како и на оние витките. Тие може да се најдат во сите бои и дизајни. Ако сакате визуелно да изгледате потенки, тогаш бирајте купачи чиј долен дел е некоја темна боја или со вертикални шари или линии.

Ви претставуваме неколку видови на купачи костими со висок струк, па се надеваме ќе ви помогнеме во изборот на идеален модел за вас, како би блескале на плажа во ретро варијанта.


Оставете коментар

___