• Сподели на:

Летен тренд: Еспадрили

___

Еспадрилите се новиот тренд кој ги освои заробениците на модата па дури и се вдоми во арсеналот на обувки на познатите,а ова лето настапува самоуверено на сцена. Нема ништо подобро од лесни обувки за жешките летни денови каде и да сте, низ град па и на плажа. Погледнете со што треба да се подновите ако сакате да чекорите безгрижно и со стил.


Оставете коментар

___