Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Летен стил и модни страсти

Воопшто не сакаме, кога купуваме некоја гардероба избрзано, а потоа останува закопана во гардероберот засекогаш. И еве, ова лето одлучивме повеќе да не ја повторуваме истата грешка.

За таа цел, напаравивме фото листа со гардероба и додатоци кои сакаме да ги купиме – без никакви отстапувања.

Advertisement
Advertisement

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...