• Сподели на:

Lacoste – Модна недела во Њујорк

___

Lacoste својата колекција за следната сезона ја покажаа на еден од водечките светски брендови. Спортската елеганција, чик став, комфорните парчиња облека ќе се носи претстојната сезона.


Оставете коментар

___