Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Кристијан Гред мечката ги претставува секси аксесоарите за Валентајн

Се приближува В денот! А како овие денови срцето на сите забрзано им чука, жешката премиера на најочекуваниот филм оваа година “50 нијанси на сиво”, светскиот моден магазин ELLE направи своја верзија на главниот лик, Кристијан Греј во облик на мало мече со фенси одело, со сопствени лисици и маска. Баш тоа мече ќе ви ги претстави и најсексите поклони за Валентајн или барем ќе ви биде инспирација за овој романтичен подарок.

Марина В златна нараквица со дијаманти, Џенифер Фишер златни лисици

Круг Роуз шампанско, Лулу Гинис сребрена торба

Тори Бурч Креингтон торба во облик на срце, Шарлот Олимпиа чевли.

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...