• Сподели на:

Кристални патики од Прада

___

Прада ја извади колекцијата на луксузни спортски патики и со овој потег испратила модни погодоци која ја започнале модните куќи  Шанел Диор и Целина.

Она што ги издвојува Прада моделите се зашиени кристали и светки, а доаѓаат во неутрални бои, иако не е невозможно да се нарача пар во било која боја, доколку сте спремни да издвоите одредена сума на пари.


Оставете коментар

___