• Сподели на:

Кожно здолниште – секси и тренди

___

Покрај кожните панталони, уште едно парче е апсолутен хит оваа сезона – кожно здолниште. Светските фешн девојки ја обожуваат, а исто така и познатите дами многу гордо ги носат. Ако уште не знаете како да ја комбинирате, низ фотографиите дознајте кои се ин комбинации со кожно здолниште.


Оставете коментар

___