• Сподели на:

Комбинизон – инстант аутфит за летните денови

___

Комбинизоните се совршен избор за аутфит кога брзате или едноставно не сте расположени за комбинирање на повеќе парчиња.

Со неколку модни додатоци и вашиот омилен пар на чевли ќе ја имате најудобната и најмодерната комбинација за ова лето.

Без разлика на тоа дали ќе се одлучите за кратки или пак долги комбинизони, цветни или еднобојни, можете да ги носите и за дневни и за вечерни излегувања со соодветни додатоци.

Во продолжение погледнете ги нашите предлозии за кои се надеваме дека ќе ве натераат да ја подновите вашата гардероба со барем еден комбинизон, доколку веќе не го направивте тоа.

 


Оставете коментар

___