• Сподели на:

Каубојките се повторно IN

___

Судејќи по многу модни магазини и дизајнери, дивите каубојки се враќаат во светот на модата на голема врата. Каубојски чизми, слоевити сукњи, реси, шешири, појаси, кратки панталончиња, кожни панталони, фустани и сето тоа во стилот на Дивиот Запад.

Ако ви се допаѓа овој стил, слободно комбинирајте го во сите варијанти, додадете реси, каубојки, шешир и тргнете во живот откривајќи ја вашата дива страна. Дури и ако немате коњ 🙂

 


Оставете коментар

___