• Сподели на:

Како да го носите долгиот фустан? (Видео)

___

Макси фустанот е популарно летно парче облека, кое веќе неколку сезони наназад не излегува од тренд.

Изминативе неколку лета девојките обожаваат да го носат со своите омилени сандали, лежерни јакнички и впечатливи аксесоари.

Лесен е за носење и комбинирање токму заради неговата брза трансформација.

Но, сигурно не знаевте дека има најмалку 33 начини на кои можете да го носите.


Оставете коментар

___