• Сподели на:

Инспирирајте се од Улична Мода за време на Лондонска Модна Недела

___

Ова се носи во Лондон за време на Модната Недела. Многу бои, интересни комбинации, панк шалови, шапки. Очигледна е желбата за различност, иновативност, шик изглед, необичност.

 

Уживајте и инспирирајте се!


Оставете коментар

___