Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

И Fendi на рамно

Секогаш кога размислуваме за познатите и луксузни брендови, обично замислуваме чевли со високи потпетици и елегантни салонки. Но, високата мода е достапна и за оние кои пред сѐ ја ценат удобноста. За сите кои стојат со обете нозе цврсто на земја ги издвојуваме рамните чевли и сандалите од последната колекција на Fendi.

Advertisement
Advertisement

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...