• Сподели на:

H&M – фустани, џемпери и шалови

___

Оваа модна куќа ги претстави новитетите за сезоната есен/зима 2014-2015. Познатата манекенка Андреа Диакон ги претставува фустаните со принт, џемперите и шаловите кои9 можете да ги комбинирате со долги капути и чизми до колена кои се апсолутни работи кои мора да ги имате. Проверите низ фотографиите како се носат овие парчиња на облека.


Оставете коментар

___