Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Хит на есента: Нејзиното величество – кожно здолниште

Сите девојки кои ги следат трендовите и сакаат секогаш да бидат облечени според најновата мода никако не смеат да ги прескокнат кожните здолништа оваа есен.Кожните здолништа се застапени на полиците на сите позначајни брендови, така што лесно ќе можете да го најдете моделот што најмногу ви одговара.

Овде ќе ви ги претставуваме најдобрите модели:

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...