• Сподели на:

Hello Spring од Stradivarius

___

Новиот lookbook на популарниот high-stret бренд Stradivarius го носи насловот Hello Spring.

Какви модни новитети овој пат спремиле, откријте во галеријата.


Оставете коментар

___