• Сподели на:

Fendi – крзното во боја е IN

___

Светскиот бренд Fendi во новата колекција за есен/зима 2014 става нагласок на практичноста и крзното. Независно дали е за чевли или торби подеднакво важно и да биде во некоја силна боја. Од друга страна чевлите и чизмите можете да најдете за најразличните прилики и она што ги спојува е дозата на лежерност и удобност. Денфирајте се!

 


Оставете коментар

___