Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Ексклузивна колекција накит од Chanel

Што друго би рекле за оваа преубава колекција накит освен одлично! Гламурозни и раскошни парчиња накит кои се сосема доволни за да го сменат целиот ваш стајлинг.

Накитот како и минатата сезона ќе биде масивен, со многу скапоцени камења и секако во традиционалниот дух.

Накит што на еден неповторлив начин ја изразува женската сензуалност и сексапил. Уживајте во галеријата:

 

Women's Accessories in Chanel Cruise 2013 Collection (25)

Women's Accessories in Chanel Cruise 2013 Collection (24)

Women's Accessories in Chanel Cruise 2013 Collection (22)

Women's Accessories in Chanel Cruise 2013 Collection (21)

Women's Accessories in Chanel Cruise 2013 Collection (20)

Women's Accessories in Chanel Cruise 2013 Collection (19)

Women's Accessories in Chanel Cruise 2013 Collection (18)

Women's Accessories in Chanel Cruise 2013 Collection (17)

Women's Accessories in Chanel Cruise 2013 Collection (16)

Women's Accessories in Chanel Cruise 2013 Collection (15)

Women's Accessories in Chanel Cruise 2013 Collection (14)

Women's Accessories in Chanel Cruise 2013 Collection (13)

Women's Accessories in Chanel Cruise 2013 Collection (12)

Women's Accessories in Chanel Cruise 2013 Collection (11)

Women's Accessories in Chanel Cruise 2013 Collection (10)

Women's Accessories in Chanel Cruise 2013 Collection (9)

Women's Accessories in Chanel Cruise 2013 Collection (8)

Women's Accessories in Chanel Cruise 2013 Collection (6)

Women's Accessories in Chanel Cruise 2013 Collection (4)

Women's Accessories in Chanel Cruise 2013 Collection (3)

Women's Accessories in Chanel Cruise 2013 Collection (0)

 

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...

Advertisement