• Сподели на:

Долго здолниште за есенските денови

___

Доколку од ова лето се заљубивте во макси здолништата, вашата љубов може да потрае и во текот на есенските денови.

Макси здолништата се омилен дел од облеката на многу жени. Лесно се комбинираат, лесни се и удобни, а ова лето беа и неверојатно модерни.

Во текот на студената сезона, макси здолништата не потонаа во длабок зимски сон, туку се будни како никогаш претходно. Можете да ги носите и комбинирате со лесен џемпер, кошули, блузи, кожни јакни…

 


Оставете коментар

___