• Сподели на:

Десет комбинации на Алесандра Амбросио во хеланки

___

Погодете што носи прекрасната Алесандара Амбросио кога не е на модните писти и црвениот килим, но и кога не е облечена во дизајнерски бохо парчиња кои најчесто ги фура во нејзините off duty комбинации?
Па, хеланки секако!
Па погледнете ги нејзините најубави спортски комбинации од изминатата година и обидете се да се инспирирате и да ги пронајдете парчињата со кои ќе го подигнете вашиот спортски стил.

Оставете коментар

___