Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Дали сте спремни да засјаете во сексот: Долен веш кој свети во темница!

После само три минути на сончева светлина, овие секси гаќички и градник светат во потполна темница со неонско зелена боја.

Колку пати сте посакале да водите љубов во потполна темница, не сакајќи светлото да ги открие вашите несовршености. Сепак би било лошо кога секси долниот веш кој сте го купиле баш за таа прилика да остане неприметен.

Луксузната италијанска марка за долен веш ,,Cosabella” пронајде иновативен начин за сите дами кои сакаат да го освежат својот сексуален живот – колкција која свети во темница.

Секси асортиманот опфаќа меки и пуш ап градници во комбинација со боксерици и танга гаќички во три боид. Чипката изгледа сосема нормално на дневна светлина. Сјајот на овој веш го дава посебен пигмент које е ставен во ткаенината, и кој не се мие и не го губи својот сјас.

ves-koji-svetli-u-mraku-1399382448-35274

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...