• Сподели на:

Crochet & Vichy колекција од Страдивариус

___

Ако судите по модните парчиња кој популарниот Страдивариус ги издвојува од својата пролетна понуда, во сезоната која доаѓа најголем хит ќе бидат карирани парчиња и дезени со коцки за романтични боемски аутфити.


Оставете коментар

___