• Сподели на:

Црно-белиот свет на Манго

___

Што ни понуди Манго за овие топли денови? Интересни комбинации со многу бела и малку црна боја. Тесни панталони, проѕирни блузи, комбинезони, лелеави фустани, долги сукњи и незаобиколните кожни јакни кои се тотален хит за ветровитите вечери!

Што велите, што ќе изберете за себе?


Оставете коментар

___