• Сподели на:

Црн капут – безвременски тренд

___

Капутот е еден вид на облека што секоја жена треба да го има во текот на зимата. Не само за да може да ви биде топло, но да додадете елеганција на вашиот аутфит. Ние ви препорачуваме да имате црн капут, бидејќи со него никогаш не можете да згрешите, бидејќи црната боја никогаш не излегува од мода и тоа е безвременски тренд. Изберете црн капут кој одговара на вашиот стил.


Оставете коментар

___