Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Christian Louboutin – “Water in Love”

“Water in Love” е името на новата колекција на чевли за пролет/лето 2015. Дури иако не сте голем фан на потпетици, нема да останете рамнодушни на новата колекција на чевли на познатиот моден волшебник Christian Louboutin. Низ оваа кампања дизајнерот покажал дека секси чевлите никогаш не треба да престанете да ги носите, па дури ни кога се бањате. Сигурни сме дека со овие чевли можете да зачекорите и во када. Го топат срцето и го подигнуваат сексипилот!

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...