Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Чевлите со остар врв – многу силна тенденција

Тие се вратија во полна сила и имаат намера да останат уште долго на челна позиција меѓу омилените аксесоари на жените – чевлите со остар врв!

Да бидеме искрени, понекогаш во името на модата сме спремни да го жртвуваме комфорот, за да бидеме во тренд и да изгледаме добро.

Е сега е време да го доплниме гардероберот со најактуелните чевли со остар врв. Така ќе бидете неодолива и неверојатно секси.

 

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...

Advertisement