• Сподели на:

Chanel чанти по кои сите дами откачија!

___

Најновиот хит меѓу светските трендсетерки се црвстите чанти од плексиглас кој доаѓаат од работилницата на Chanel.

Линијата на модните додатоци на Chanel за пролет-лето 2014 стигна на полиците на најновите луксизни бутици и нудат доволно голем избор.


Оставете коментар

___