Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Boss Green совршен стил за секој маж во секое време

Boss Green пролетната колекција на модната куќа Hugo Boss, е решение за секој современ маж кој сака да изгледа добро во секој дел од денот.

Овој пат брендот лансираше урбана гардероба идеална за викенд активности. Дресови, јакни, џемпери,маици, ранци и други машки модни додатоци се дел од новата палета на Boss Green.

Boss Green - savršen stil svakog momenta

Boss Green - savršen stil svakog momenta

Boss Green - savršen stil svakog momenta

Boss Green - savršen stil svakog momenta

Boss Green - savršen stil svakog momenta

Boss Green - savršen stil svakog momenta

Boss Green - savršen stil svakog momenta

Boss Green - savršen stil svakog momenta

Boss Green - savršen stil svakog momenta


Advertisement
Advertisement

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...