• Сподели на:

Бершка колекција за дочек на Нова година

___

Популарната Бершка за доаѓање на сезоната на празниците ви донесува многу секси и женствени фустани, хаљини и блузи кои ќе се вклопат совршено во гламурозните новогодишни изгледи.

Шпанскиот high – street бренд овој пат предлага “класични” бои како црната, белата и златната, но затоа се поигрува со кроевите и необичните изрази во кои сигурно нем да изгледате класично и досадно.

Бершката овасезонска понуда многу е широка, па сме сигурни дека во неа ќе пронајде по нешто за секоја девојка, без разлика каков стил преферира.

Погледнете ја галеријата.


Оставете коментар

___