Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

5 начини како да носите комбинизонки

Комбинизонките се најверојатно најносениата традиционална гардероба.

Тие се панталони што ќе ви овозможат да облечете нешто откачено одоздола или нешто опуштено над нив. Гениално. Земјоделците навистина биле многу пред нас. Еве пет начини кои можете да и носите и да постигнете вистински успех.

 

 

XL_1200x800_01-50525416-xln

XL_1200x800_02-43801205-xln

XL_1200x800_03-40655107-xln

XL_1200x800_04-85096900-xln

XL_1200x800_05-28092641-xln

 

Advertisement
Advertisement

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...

Advertisement