• Сподели на:

20 фантастични идеи како се носи шал во топлите денови

___

Иако најчесто се носи во студените денови, шалот е феноменален моден додаток кој може секоја комбинација да ја направи различна, интересна, но и да покаже дека одлично ги разбирате модните трендови.

Погледнете ги овие 20 сјајни и многу инспиративни идеи за носење на шал ова лето.


Оставете коментар

___