Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Fine Living

Најдобри идеи за уредување на терасите и дворовите: Направете вистинска мала оаза за уживање!

Diy Garden Decorations 19 Handmade Cheap Garden Decor Ideas To Upgrade Garden Decoration - Home Interior Decor Ideas

Пристигна пролетта, најубавата сезона, време е за уредување на терасите и дворовите.

Со оглед на околностите, во следниот период најмногу време ќе поминуваме во нашите домови. Пристигна пролетта и време е за уживање на сонце, па дури и на тераса.

Сега, барем имаме многу време, затоа завиткајте ги ракавите и почнете со надворешно уредување за целосно уживање во прекрасното време што претстои. 

Најдовме неколку идеи за украсување на просторот што можат да послужат како инспирација.

https://www.instagram.com/p/B-CpHHSgCcl/?utm_source=ig_embed

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...

Advertisement