Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

____лајфстајл features

Трансформирајте го својот тоалет

Bowl 6 е мијалник кој го спојува традиционалниот шарм и модерниот стил. Дизајниран е за денешните урбани тоалети и има совршен финиш. Мијалникот се произведува по модерна технологија, а има преубав сјај и природна убавина.

Неговиот скулптурален ефект го оплеменува тоалетот, а бидејки е направен од мермер, во тоалетот добивате нота на природата.

Базата на мијалникот доаѓа во два различни облика, правоаголен и кружен, а купувачот може да се определи за тој кој нему најмногу му одговара.

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...