• Сподели на:

Што се случува кога тато ќе ја избричи брадата: Реакција на едногодишно девојче кое ќе ве разнежни! (ВИДЕО)

___

Моментите помеѓу таткото и ќерката се непроценливи, а еден таков е прикажан на ова видео кое ќе ве разнежни.

Добро е познато дека ќерките ги обожаваат татковците. Така и ова девојче од видеото. Таа си игра со својот татко, по што тој заминува во купатилото да ја избричи својата брата додека ќерката го чека пред врата.

Погледнете ја реакцијата на ова едногодишно девојче :

Baby Misses Dad's Beard


Оставете коментар

___