Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

____лајфстајл features

Перници кои прават разлика

Бидете спремни да се изненадите во собата за спиење, бидејки со овие перници навистина нема да ви биде сеедно.

Не само дека се убаво дизајнирани, овие перници може да бидат и многу провокативни и може да претставуваат тема за разговор во собата за спиење. Некои од нив ќе ве воодушеват, некои непријатно ќе ве изненадат. Едно е сигурно, нема да останете рамнодушни.

Погледнете ги!

Zanimljive-jastucnice-slika2

Zanimljive-jastucnice-slika3

Zanimljive-jastucnice-slika4

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...