Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

____лајфстајл features

Кои се најпосакуваните жени во Зодијакот?

Сите бараме љубов и страст, а овие дваастролошки знаци во себе имаат се што му е потребно на еден маж.

Девојка Лав

Таа ќе го претвори вашиот живот во најубава љубовна приказна, за каква не сте ни сонувале. Како девојка и сопруга вие гордо ќе се фалите со неа, но љубоморно ќе ја чувате од други мажи. Ќе ја обожавате и ќе се потпирате на неа, бидејќи таа никогаш не заборава на емоциите и потребите на својот избраник. И сами ќе сфатите дека никој нема да ве сака поискрено од неа, бидејеќи нејзиното срце е големо, несебично и смело, а нејзиното лице, тело, поглед и глас се ваша душевна храна.

Девојка Стрелец

Во секоја животна приказна има моменти кои никогаш нема да ги заборавите, а денот кога за прв пат ќе ја бакнете оваа огнена кралица, ќе биде еден од вашите најубави сеќавања. Доколку сте имале секс со жена Стрелец, тогаш знаете дека таа ќе ве однесе во рајот. Жената Стрелец ќе ве возбуди и ќе ви донесе позитивна енергија. Таа го исполнува вашиот живот со љубов и со сила, а нејзиниот ум и креативност ќе ви донесат нова свежина во заедничкиот живот.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...

Advertisement