Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

____лајфстајл features

Кога ќе ја видите оваа играчка за секс, ништо нема да ви биде јасно!

Ова не е четкичка за заби која има уште еден додаток, ниту е жилет. Колку и да изгледа невообичаено овој предмет, станува збор за вибратор и тоа не било каков.

Ultimate G vibrator е играчка за секс која гарантира дополнителна екстаза!

1

Овој вибратор со малку страшен изглед го дизајнирал медицински тим на експерти за брендот на играчки за секс  “Ann Summers”, а наводно доведува до ултимативен оргазам.

Потребно ви е дополнително клиничко објаснување? Поголемата „глава“ на вибраторот е наменета за дополнителна стимулација на Г точката, додека другата помала „глава“ служи за стимулација на  клиторисот.

2

Оваа играчка за секс, благодарение на посебно дизјанираниот облик, ветува дека жените ќе доживат оргазам како никогаш досега.

Иако има прилично необичен изглед, поради кој би можеле сенешто да си помислите, не би било фер да осудувате, а пред да и дадете шанса на оваа играчка за уживање. Кој знае, можеби ќе ве воодушеви.

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...