Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

____лајфстајл features

Како таткото го научи двомесечното бебе да кажува те сакам! (ВИДЕО)

Повеќето двомесечни бебиња не се во можност да произведат други гласови освен плачење и гугање, но ова видео покажува бебе кое научило на својот татко да му кажува те сакам.

Мајката на бебето ја поставила снимката на јутуб на која јасно се гледа како бебето седи кај таткото додека тој ја учи како да ги каже зборовите те сакам.

httpv://www.youtube.com/watch?v=xPyy1WuUGr4

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...