Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

____лајфстајл features

Идеални поклони за Валентајн

Пронаоѓањен а вистинскиот поклон е прав предизвик, а играчките, плишаните мечиња, свеќи, дипломи за најдеобра девојка и најдобро момче ги преплавиле продавниците…

Пред да тргнете во потрага, размислете за максималната цена која сте спремни да ја платите. Избегнувајте претерано скапи поклони на почетокот на врската  добро размислете околу преферанциите на личноста која ви е драга. Поклонот не е нужно врзан за Валентајн, но покажува дека добро го познавате партнерот и можете да направите подобар избор од оние накити со срциња и слично.

Поклони со кои можете да погрешите

 • Поклон бонови за разни продавници и услуги (масажа, патување, курс за странски јазик, пробно возење на автомобил од соништата…).
 • Козметички производи
 • ЦД со заеднички песни
 • Секси играчки
 • Долна облека за неа или него
 • Букет цвеќиња
 • Парфеми
 • Накит
 • Романтична вечера за двајца кои сами сте ја подготвиле

Оригинални поклони

 • Чоколаден крем за осликување на телото
 • Професионални секси фотографии
 • Стриптиз само за неговите/нејзините очи
 • Компилација на заеднички фотографии во албум, на шала во облик на сложувалка
 • Љубовно писмо или песна во шише, персонализирана видео порака
 • Клич за станот или четка за заби
 • Панорамски лет со авион или балон
 • Катанец за цечна љубов

 

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...

Advertisement