Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

____лајфстајл features

Фитнес со тато (ВИДЕО)

Бебињата се многу активни. Кога не спијат, тие цело време нешто вежбаат и учат.

На тоа не потсети еден симпатичен татко кој постави видео на кое може да се види како вежба со својта ќерка.

httpv://www.youtube.com/watch?v=V4wRQOhM9Zs

Advertisement
Advertisement

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...