Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

____баланс новости и трендови

Резултати кои можете да ги постигнете со P90X и Insanity

 

P90X

Insanity

Кардио

+++

+++++

Зајакнување на горниот дел од телото

+++++

+

Зајакнување на долниот дел од телото

+++

+++

Стомачни мускули

+++++

+++

Брзо грчење на мускулите

++

+++++

Губење на тежина

+++

++++

Кардио издржливост

++

+++++

Подобрување на способноста за скокање

++

+++++

Подобрување на флексибилноста

++++

++++

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...

Advertisement