Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

runway mk

____баланс новости и трендови

Лубеницата е многу ефикасно го чисти организмот, особено бубрезите и делува како јак природен дезодоранс. Честото конзумирање на лубеница, освен тоа што делува како...

____совети и како да

Девојки, имаме одлична маска за лице, која може да ја направите и во домашни услови! Освен тоа оваа маска е со праска, која е...

____баланс новости и трендови

Сите знаеме дека оцетот е полезен, но никој не е сосема сигурен за што. Еве список на ползите кои можеме да ги извлечиме од...

____совети и како да

Програма: Наутро, попладне и навечер се конзумира смеса од мед и лимони. Смесата се подготвува лесно при што за целта се потребни 3 литри...

МАМА

Зошто кога сме мали деца никој не ни кажува колку е тешко да си возрасен? Зошто ни раскажуваат приказни со среќен крај? Зошто не...

КУЈНА

Едноставната и брзата подготовка го прави овој колач идеален десерт. Ви се стигнаа ненајавени гости, а Вие немате со што да ги почестите??? Чувствувате...

КУЈНА

Ова е одлично предјадење кое нема да ви одземе многу време за подготовка. Потребни состојки: –      3-4 тиквици –      250 гр младо сирење –     ...

Advertisement