Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

All posts tagged "slider"

____совети и како да

Сезона пролет – лето 2013 не вклучува само префинети кратки коси и долги прави прамени – секогаш има место за ултра сјајен стајлинг со...

____совети и како да

Стилот на шминкање наречен „мачкасти очи“ се враќа и оваа година како уште посилна тенденција. Наместо да користите само сива и црна, за да...

Cotton Club

Модерната жена минатата година беше уште поинтересна, ослободена, интелигентна, различна и во потрага. Откривме по малку од се што е наброено во лицата на...

ДИ ДЕЈ

Една фантастична свадбена колекција дело на фантастичниот производител Alessandro за која со право можеме да кажеме дека е една од најдобрите што сме ги разгледале...

Cotton Club

За да превземете нешто од стилот на Кејт Мидлтон носете сина боја, советуваат редакторите на модното списание Вог, кои создадоа нешто како прирачник за...

____баланс новости и трендови

Наутро, попладне и навечер се конзумира смеса од мед и лимони. Смесата се приготвува лесно, а за целта ви е потребно 3 литри врела...

Advertisement
Advertisement
Advertisement