Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

____celebrity

ЛЕЛЕ ЏАСТИН! Бибер го имитира Џејмс Дин!

Изгледа и Џастин Бибер сака да биде бунтовник без причина, па на својата насловна на Facebook објави фотографија на која позира како легендарниот Џејмс Дин!

Младиот пеач ја искористил прочуената слика од покојниот Дин на кој тој е со бела маица и цигара во устата, но џабе му е, тој не би можел да изгледа “кул” како прочуениот глумец, што и да направи.

Како доказ за тоа, во прилог на оваа фотографија напишал: “Мојата инспирација беше Џејмс Дин. Не прашувајте дали пушам, одговорот е не.”

За само 6 часа од поставување на фотографијата, пристигнале 14000 различни коментари, во главно негативни…

Прочитај

Лице

Пудрите за лице кои претежно дамите ги користат имаат цели палети на нијанси и намени за различни видови на кожа. Но, сега пристигна најновиот...

____баланс новости и трендови

Потењето во некои случаеви претставува нормален имунолошки одговор на инфекција кога телото ја зголемува температурата обидувајќи се да ги убие бактериите или вирусите. Но...

____лајфстајл features

Кафеавата чивава Мирикл Мили од Порторико е најмалото куче на светот со висина само од 9,65 сантиметри.   Таа е во сопственост на Венеса...

Cotton Club

Ако и завидувате на Бјосе на фустаните кои ги носи на концертите и кои ги менува на секои 15 минути, сега барем имате можност...