Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Совети за Фитнес

20 Минутна вежба за затегнување на нозете и стомачните мускули

Оваа 20 минутна вежба користи посебна мешавина на вежби за намалување на телесната тежина, инспирирани од Јога и Пилатес. Подгответе се да ги разраготите сите стомачни мускули и да направите мазна и секси долна половина со овие интензивни вежби. Потребно ви е: јога душек, шише вода и крпа. Не заборавајте да пиете вода во периодите за одмор.

httpv://www.youtube.com/watch?v=T70RelG5vmw

Advertisement
Advertisement

Прочитај

Green Tea

Колку често сте се обиделе да ги отстраните влакната како на нозете, под пазувите и тие упорно растат повторно? Еве како трајно да ја...

Fine Living

Одредени причини може да ве изненадат и воопшто не се чудниОралниот секс е еден од начините на кои паровите придонесуваат за нивното сексуално задоволство,...

Green Tea

Колку ќе бидат големи вашите гради зависи од повеќе фактори, како што се генетиката, тежината, возраста и бременоста, а промените во големината и обликот...

Cotton Club

„Ова е колекција за мажи, како и за жени“ – така ја објасни својата нова колекција. Во време кога дизајнерите и брендовите го преиспитуваат...