Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

runway mk

КУЈНА

Потребни состојки: 4 колбаси чешне лук главица кромид 100мл црно пиво лажица мед 2 лажици кечап сол Начин на подготовка: Секој колбас исечете го...

____совети и како да

Со негова помош и со помошта на уште неколку нивни сојузници од природата ќе се ослободите еднаш за секогаш од досадниот целулит. Следете ги...

Совети за Секс и Врска

Лезбејките не се ништо непознато во денешното општество, се повеќе и повеќе жени се заљубуваат една во друга. Овие се врски кои се развиваат...

КУЈНА

Потребни состојки: 300гр банани 200гр мелени бисквити 100гр маргарин зелена боја За глазура: 200гр чоколадо 2 лажици масло Начин на подготовка: Изтолчете ги бананите,...

КУЈНА

Потребни состојки: 500гр мешано мелено месо 100гр презла 2 јајца 20-25 маслинки полнети со пиперка бибер За сос: 2 лажици мелен зелен бибер 1дл...

Advertisement
Advertisement
Advertisement